Depilator Alizz HC-301

2,500 L

Depilator Alizz

📌 Detajet

Depilon edhe zonat me delikate te trupit
Punon 40 minuta pa nderprerje
Nuk e irriton lekuren
Ka nje dizajn shume te vecante edhe unik
Makina heq te gjitha qimet e padeshiruara brenda shumepak minutave pasi perbehet edhe nga dy nivele shpejtesie
Makineria e depilimit nuk shkakton acarime apo irritime ne lekure
Pastrohet lehtesisht me pajisjet e veta pastruese pasi keni mbaruar depilimin

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Depilator Alizz HC-301

2,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.