Depilator Braun Silk Epil 1370

3,990 L

  • Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj.
  • Heq qimet edhe ne gjatesi 0.5mm.
  • Dizenjuar enkas per cdo pjese te trupit
  • Shkul rrenjet pa terhequr lekuren.
  • Koka mund te hiqet dhe te lahet pa u demtuar.
  • Lekure e bute dhe e kuruar.
  • Ne paketim do gjeni edhe furcen per pastrimin e depilatorit dhe karikuesin.
  • Punon vetem i vene ne prize.
  • Garancu 1 vit 
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Depilator Braun Silk Epil 1370

3,990 L

30 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.