Depilator Braun Silk Epil 1

4,000 L

Depilator Braun

📌 Detajet

Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj
Heq qimet edhe ne gjatesi 0.5 mm
Dizenjuar enkas per cdo pjese te trupit
Shkul rrenjet pa terhequr lekuren
Koka mund te hiqet dhe te lahet pa u demtuar
Lekure e bute dhe e kuruar
Ne paketim do gjeni edhe furcen per pastrimin e depilatorit dhe karikuesin
Ajo ka nje koke e cila perdoret per depilim dhe heqjen e qimeve nga rrenja
Me dizajn ergonometrik, madhesi kompakte
Perdoret vetem i lidhur me kabllo duke ju ofruar nje depilim te vazhdueshem pa nderprerje

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Depilator Braun Silk Epil 1

4,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.