Dsp kj 1028

2,000 L

Shtrydhese agrumesh e markes dsp

Fuqia 40 watt

Me kone 

Materiali plastik

Ngjyra e bardhe 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Dsp kj 1028

2,000 L

1 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.