Sale!

Dsp kj 1043

3,500 L

Shtrydhese agrumesh 130 watt

Site inox 

Hedhja e lengut direkt ne gote .

Super e shpejte dhe e lehte per tu lare.

Doreze per mbajtjen e frutit cka mundeson dhe nje shtrydhje me te shpejte dhe efikase.

Kembe antislip.

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Dsp kj 1043

3,500 L

Out of stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.