Shtrydhese agrumesh dsp kj 1016A

1,690 L

Fuqia 40 watt

Kapaciteti 0.7 litra

Me dy koka per shtrydhje 

Materiali plastik

Komplet e cmontushme dhe lahet kollaj 

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Shtrydhese agrumesh dsp kj 1016A

1,690 L

4 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.