SHTRYDHESE AGRUMESH DSP KJ 1047

1,990 L

FUQIA  40 WATT

KAPACITETI 0.85 LITER 

ANTISLIP 

ME GOTE 

SHUME PRAKTIKE DHE LAHET SHPEJT

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

SHTRYDHESE AGRUMESH DSP KJ 1047

1,990 L

5 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.