Ekspres Lexical LEM-0602

9,000 L

Ekspres Lexical

📌 Detajet:

Materiali i trupit: Celik
Ka luge matese, gyp per shkume , ene per uje
Pergatit kafe, kapucino, kakao, cokollate te ngrohte etj
Shume praktik ne perdorim
Me sirtar te levizsshem dhe i lehte per tu perdorur
Presioni i avullit 15 bar
Luge matese 10 gr
Gyp per shkume
Ene uji e levizsshme dhe transparente
3 drita treguese
Fuqia: 850 W

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Ekspres Lexical LEM-0602

9,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.