Sale!

FINAL SHAVER

1,990 L

 

  • PER NJE PASTRIM PERFEKT PER FLOKET APO MJEKREN
  • E VLEFSHME PER PERDORIM PROFESIONAL
  • PROJEKTUAR PER TE OFRUAR NJE PERFORMANCE SUPER TE LARTE
  • KY MODEL SIGURON NJE RROJE PRECIZE DHE NJE ESTITKE SHUME TERHEQESE
  • PLLAKE ME VESHJE ARI E CILA NUK LEJON ASNJE LLOJ ACARIMI EDHE NE LEKUREN ME TE NDJESHME
  • ME BATERI LITHIUM
  • DERI NE 90 MINUTA KARIKIM
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

FINAL SHAVER

1,990 L

359 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.