Sale!

Friteze me ajer Lexical LAF-3005

11,990 L

Friteze me ajer Lexical

📌 Detajet:

Bëjini vaktet tuaja më të shëndetshme me fritezen Lexical
Kapaciteti 8L
Përdorni ajër në vend të vajit të nxehtë duke ruajtur shijen e ushqimeve të skuqura
Siperfaqe jo ngjitëse
Gjithashtu, pjesët e tij janë të lehta për t’u pastruar.

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Friteze me ajer Lexical LAF-3005

11,990 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.