Click Here

Fshese korenti Hoover SL71_SL60011

13,000 L

FSHESE HOOVER SL71_SL60011

📌Specifikimet:

Fuqia e Motorrit: 700 W
Depozita e Pluhurit: Gote Plastike
Kapaciteti i Depozites: 2 L
Klasi i Energjise: A
Lloji i Filtrit: HEPA
Filter qe lahet: Po
Performanca e Pastrimit: A
Gjatesia e Kordonit: 5 m
Numri i aksesoreve: 3
Tub Teleskopik: Po

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0
fshese korenti hoover

Fshese korenti Hoover SL71_SL60011

13,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.