Fshese me uje First Austria FA-5546-3

11,900 L

 

 • Fuqia 2200W
 • Tensioni 230V
 • Niveli i zhurmave 50 Hz
 • Gjatesia e kabullit 5 meter
 • Sistem per fryrje dhe thithje
 • Ngjurat Gri dhe e Kuqe si ne foto
 • Aksesoret si ne foto
 • Tubi metalik
 • Pastrim me uje
 • Depozita e papastertive 6 Litra
 • Perdorimi me 1.5 – 2 Litra uje
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Fshese me uje First Austria FA-5546-3

11,900 L

4 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.