Click Here

Fshese korenti SM04 Master Vapor

35,000 L

Deshironi te beni pastrim te plote te shtepise tuaj?

Fshese korenti me Avull, SM04 Master Vapor nga Imetec ju mundeson heqjen e cdo papastertie te cdo siperfaqeje.😉✅

Pllaka, parket, dysheme mermeri, tapete, perde apo dhe divane nuk perben problem per pastrim.

📌Specifikimet:

Modeli: SM04
Fuqia: 1200 W
Autonomi e pakufizuar
Drita e energjise
Presion në avull 0,5 bar
Butoni i ndezjes / fikjes
Gjatesia e kabllit 5 m
Permasa: 21cm x 19cm X 32 CM

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Fshese korenti SM04 Master Vapor

35,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.