Click Here

Fshese korenti Zanussi

10,000 L

Fshese korenti Zanussi

Perfekt per te pastruar ne detaj cdo papasterti ne shtepine tuaj!

📌Specifikimet

Marka: Zanussi
Modeli: ZAC21-2SB
Performanca: 2200 W
Fuqia motorrike: 750 W
Depozita e pluhurit: Kosh plastik
Fulter: i lashem
Aksesor pastrimi: Aksesor 2 ne 1 (dysheme dhe tapete), Aksesore per qoshe dhe divane. Tub teleskopik

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0
fshese korenti zanussi

Fshese korenti Zanussi

10,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.