Click Here

Fshese korenti Imetec VC SC3-100

13,500 L

Fshese korenti Imetec VC SC3-100

📌Specifikimet

Pastrues elektrik dhe praktik, i cili mbledh ne menyre efektive dhe pluhurin me te imet.
Filtri hipoalergjik i dyfishte HEPA eshte nje ndihmes i mir per personat qe jane alergjik ndaj pluhurit.
Fshesa e pajisur me furce 3n1 per pastrimin e dyshemeve, parketeve, qelimave
Marka: Imetec
Permasat: 27 x 18 x 80 cm
Niveli i zhurmes : 85dB

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0
fshese korenti imetec VC SC3-100

Fshese korenti Imetec VC SC3-100

13,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.