Sale!

Fshese samsung

9,990 L

 • Fshese Samsung
 • Modeli: VCC4320S31/BOL
 • Fuqia: 1600 Watt
 • Niveli i zhurmes: 82 dB
 • Tili i depozites: depozite plastike
 • Kapaciteti i depozites: 1.3 litra
 • Funksion larje: Po
 • Sistemi i Filtrimit: HEPA
 • Gjatesia e kordonit: 6 metra
 • Ngjyra: blu
 • Pesha: 4,1 kg
 • Garancia: 12 muaj
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Fshese samsung

9,990 L

12 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.