Click Here

Fshese korenti Samsung VC07M25G0WC/GE

14,000 L

Fshese korenti Samsung VC07M25G0WC/GE

📌Specifikimet:

Fuqia e Motorrit: 750 W
Fuqia e thithjes: 200 W
Depozita e Pluhurit: Qese+ Gote Plastike
Kapaciteti i Depozites: 2.5 L
Lloji i Filtrit: HEPA
Gjatesia e Kordonit: 6 m
Numri i aksesoreve: 3
Tub Teleskopik: Po

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0
fshese korenti samsung VC07M25G0WC/GE

Fshese korenti Samsung VC07M25G0WC/GE

14,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.