Click Here

Grill ETA Livero 415590000

6,900 L

GRILLE ETA Livero 415590000

📌Specifikimet:

Grille Multifunksionale
Per mish,Peshk,Perime,Tost
Fuqia: 1600 W
Temperatura: 140 °C – 280 °C
Veshja e pllakes: Jo ngjitese
Pozicione gatimi: 3
Dimensioni i pllakes(GjxTh): 33.5×22.5 cm
Materiali i jashtem: Alumin
Pllaka qe cmontohen
Pastrohet lehte

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Grill ETA Livero 415590000

6,900 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.