Sale!

Grirese Fuego HFP-501

2,490 L

  • Grirese e markes Fuego modeli HFP-501
  • Me fuqi 400W dhe kapacitet 500ml
  • Materiali i kontenierit eshte plastike ndersa thikat inoks
  • Griresja ka dy nivele shpejtesie dhe dy thika
  • Nje aksesor i nevojshem ne kuzhinen tuaj per receta plot shije
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Grirese Fuego HFP-501

2,490 L

104 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.