Grirese Imetec profesionale

6,990 L

  • GRIRESE IMETEC PROFESIONALE
  • KAPACITET 600 ML
  • E PERSHTATSHME PER TE GRIRE PERIME ,AKULL MISH SI DHE DJATH.
  • MUND TE PERGATISNI SALCA TE NDRYSHME ,KREM PANA APO DHE MAJONEZE.
  • FUQIA 500 WATT
  • BOSHT METALIK
  • 4 THIKA CELIKU
  • 1 VIT GARANCI
  • PJESE KEMBIMI NE CDO MOMENT
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Grirese Imetec profesionale

6,990 L

2 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.