Grirese Raf R 7031

Grirese Raf

📌 Detajet

Materiali: Çelik inox
Kapaciteti (l): 3
Numri i niveleve të shpejtësisë: 2
Fuqia (W): 1000
Tensioni (V): 220

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Grirese Raf R 7031

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.