Sale!

Haeger modeli hg-7859

2,200 L

Ibrik elektrik Haeger modeli hg-7859đŸ”„đŸ”„

Ibrik elektrik qelqi shtĂ«piak. Xham i lartĂ« borosilikat. Funksioni automatik i fikjes, çelik inox me bazĂ« metalike rrotulluese 360 ​​gradĂ«, fleksibĂ«l dhe praktik, i pĂ«rshtatshĂ«m pĂ«r pĂ«rdorim nĂ« shtĂ«pi, duke ju sjellĂ« jetĂ« cilĂ«sore inteligjente dhe komode.

📌Specifikimet
Emri i markës: HAEGER
Tensioni: 220
Fuqia: 2000 watt
Materiali: Xham
madhësia: 20*20*24.5cm

🚚Dergesa ne te gjithe Shqiperine, porosit online tani.

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në đŸ“„ DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864″

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Haeger modeli hg-7859

2,200 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.