Ibrik elektrik DSP KK1114

2,990 L

  • Ibrik elektrik DSP KK1114
  • Ibrik elektrik i markes DSP material shume cilesor celik inoks. E ngroh ujin brenda 5 minutash dhe ka kapacitet  mbajtes 1.7 litra. Me filter te levizshem per filtrimin e ujit. Me funksion rrotullues 360 grade.
  • Fuqia: 1850-2200w
  • Fiket automatikisht kur perfundon zierjen e ujit
  • Mund te rrotullohet se bashku me kordonin deri ne 360 grade
  • Materiali i ibrikut: celik/inoks
  • Kapaciteti: 1.7 LT
  • Me ndarje ml dhe litra qe ju ofron mundesine te llogarisni sasine e deshiruar te ujit qe doni te zieni
  • Ngjyre silver.
  • Me filter te levizshem per filtrimin e ujit
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Ibrik elektrik DSP KK1114

2,990 L

6 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.