Ibrik Haeger hg-7887

1,300 L

Ibrik Elektrik HaegerđŸ”„đŸ”„ modeli hg-7887

📌Specifikimet

Vjen në një përfundim të lëmuar prej çeliku inox që është shumë i qëndrueshëm dhe i sigurt për ujë të valë.
Kazani me efikasitet energjie përmban një dizajn unik që lejon derdhjen e lehtë.
ËshtĂ« kaq e lehtĂ« pĂ«r t’u pĂ«rdorur, ju mund tĂ« bĂ«ni njĂ« filxhan tĂ« nxehtĂ« me pijen tuaj tĂ« preferuar kur tĂ« doni!
Kapaciteti 0.5L, Ă«shtĂ« mjaft i madh pĂ«r t’u pĂ«rdorur.
Material çelik inox, më i qëndrueshëm.

🚚Dergesa ne te gjithe Shqiperine, porosit online tani.

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në đŸ“„ DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Ibrik Haeger hg-7887

1,300 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.