Kenwood je 290

4,000 L

Shtrydhese agrumesh e markes kenwood

Fuqia 40 watt

Kapaciteti 1liter

Site inox

Kone inox

Silencioze

1 vit garanci 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Kenwood je 290

4,000 L

2 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.