Makine Qethese First Austria FA-5676-5

1,600 L

Makine Qethese First Austria

📌Detajet:

Stiloni floket dhe mjekren tuaj pa zhurme
E pajisur me nje koke prerese, teh te mprehte rezistent ndaj prerjes, ne material celik qe nuk ndryshket dhe nje kreher te rregullueshem ne 4 lartesi nga 3 ne 15 mm.
Mjafton te karikoni nje here ne jave pajisjen nese do e perdorni cdo dite nga 8 minuta.
Gjithashtu mund ta perdorni ne karikim ne ngarkese 60 minuta pa nderprerje.
Bateria mund te rikarikohet lehtesisht , funksionon ne vibrim te ulet, pa shkaktuar zhurme.
Kokë e ndërrueshme:
Koha që mund të përdoret pa u vendosur në korent: 60 min
Koka përshtatet sipas formës së fytyrësIndikator që tregon karikimin
Nr. i opsioneve për gjatësi të ndryshme floku: 3-15 mm
Furcë pastrimi

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne 📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Your Cart

Your Cart Is Empty

Makine Qethese First Austria FA-5676-5

1,600 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.