Makine qethese pro gemei, GM-6125

2,000 L

Makine qethese pro gemei, GM-6125✅

📌Specifikimet

🗣Hyrje : AC 220-240V 50-60Hz
👉🏻Fuqia : 3W
👉🏻Vecori : Teh profesional
👉🏻Motor i cilesise se larte
👉🏻Fuqi e madhe motorrike me shpejtesi rrotullimi te larte
📌Shoqerohet ME 3 KREHERA 1, 2 dhe 3MM
👉🏻Teh i gjere qe mundeson qethje zero

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Makine qethese pro gemei, GM-6125

2,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.