Makine Qethese VGR V-927

2,000 L

Makine Qethese VGR

📌 Detajet

Materiali i tehut: Çelik inox
Materiali i trupit: Metal
Ekrani LED: Po
Koha e përdorimit: 60 min
Tensioni: 100-240v~50/60Hz
Fuqia: 5w
Mënyra e karikimit: USB
Koha e karikimit: 1.5 orë

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Makine Qethese VGR V-927

2,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.