Sale!

Makine rroje dsp 90258

1,490 L

Per nje prerje super te imet

👉koke per qethje 0
👉koke per mjeker 0
👉koke per stilim per zona te ngushta 0

👉Motorr pivot me 3600 rrotullime/min.
👉Thika celiku
👉Fuqia 5 volt
👉Motorr DC
👉7 krehera
1.5mm,3mm,3mm,5mm,6mm,7mm,9mm

Super e lehte dhe praktike.
Perdoret me korent

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Makine rroje dsp 90258

1,490 L

100 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.