Click Here

Mikrovale Fuego MM720CR6 W

8,500 L

Mikrovale Fuego, modeli MM720CR6 W

📌Specifikimet:

Komandimi:Mekanik
Kapaciteti (L):20
Madhesia e pjates (cm):25.5
Fuqia e mikrovales (Watt):700
Funksionimi:Ngrohje / Grile

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Mikrovale Fuego MM720CR6 W

8,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.