Mikser Lexical LMB-1806

Mikser Lexical

📌 Detajet:

Tas i lëvizshëm
Kapaciteti: 3,5L
5 Nivele fuqie
Funksion turbo
2 komplete bashkëngjitëse të ndryshme për përzierje  dhe rrahje
Këmbë gome kundër rrëshqitjes

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Mikser Lexical LMB-1806

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.