Click Here

Sale!

MINIFURRE FUEGO

11,990 L

MINI FURRE FUEGO FG 4280 W🔥🔥

📌Specifikimet:

Funksionimi:Ngrohje
Komandimi: Mekanik
Kapaciteti (L): 42
Nivelet e fuqise: 3
Ngjyra: E bardhe
Vendosja: Qendrim i lire

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

MINIFURRE FUEGO

11,990 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.