Click Here

Sale!

MIXER PROFESIONAL

14,990 L

🍨Fuqia e makinerise është 180 vat, duke arritur në 18000 rrotullime në minutë. 
Ju mund të bëni hirrë, shake proteinash dhe pije kakao shpejt në një kohë të shkurtër.
🍨E pajisur me gote inox milk shake me kapacitet të madh 800 ml, e lehte për tu ndërruar dhe larë. 
Motori prej bakri të pastër, trupi i paisjes  prej çeliku inox, 
Pjesa e poshtme shtohet me mbrojtse kundër rrëshqitjes, në mënyrë që funksionimi i makinës të jetë më i qëndrueshëm.
🍨Dizajn inteligjent: E pajisur me mikroçelës inteligjent, dizajn inteligjent me induksion, punë automatike kur kupa është e mbyllur. Boshti i përzierjes në formë fluture,  i cili e bën përzierjen më të lehtë, e bën përzierjen më uniforme dhe e bën shijen e milkshake-ut më të fortë.
🍨Përdorur gjerësisht: Ky mikser milk shake është shumë i përshtatshëm për dyqane ëmbëlsirash, kafene, bare,  etj., dhe mund të përdoret për milkshake, smoothie frutash, përzierje me shkumë qumështi, etj. 
🍨Lehtë për t'u montuar: Pajisja e sigurisë së makinës është e përshtatshme dhe e thjeshtë, thjesht futni dhe instaloni saktë filxhanin e milkshake-it dhe më pas shtypni butësisht butonin për të punuar për ju, duke kursyer kohë dhe përpjekje.
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

MIXER PROFESIONAL

14,990 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.