Sale!

Mikser Fuego HSM- 705 s

2,990 L

Miksoni milkshake te shijshem dhe te shendetshem
Optimizuar me dy shpejtesi
Ideal per stinen e veres, perzjeni akullin dhe frutat dhe jepini tjeter dimension diteve te nxehta ne shtepine tuaj
Dizenjuar per te pergatitur frape, koktejle, milkashke, kapuciono.
Brandi:Fuego
Modeli: HSM-705 s
Motori: Me nivele minimale te zhurmes
Kapaciteti: 450ml
Fuqia: 100W
Inputi: 220-240v 50/60Hz
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Mikser Fuego HSM- 705 s

2,990 L

10 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.