Click Here

Sale!

MULTICOOKER KAUFLAND GERMANY

8,490 L

🔥🔥Multicooker Kaufland Germany,🔥🔥
📌Specifikimet:
Kapacitet prej 6 L
Kazan Guri
A+++
Ekran me touch
📃Garanci 2 vite📃
Çfare mund te gatuani me kete multicooker?
Larmi vaktesh duke filluar nga:
Gjelle te ndryshme🥘, supe🥣, pilaf/oriz🍚, peshk/produkte deti🦐, mish🥩, zierje e perimeve🥦 dhe embelsirat si kek🥧.
Multicookeri vjen me:
🍲Kontenitorin- 6 L
Siten per zierjen e perimeve
📖Manual perdorimi se bashku me librin e gatimit me 60 receta
Tani mund te gatuani shpejt duke kursyer kohe dhe energji si dhe do vini re qe gatimet do te shijojne ndryshe.
Beni zgjedhjen e duhur per shendetin tuaj, zgjidhni Multicooker Kaufland Germany.
🚚Dergesa ne te gjithe Shqiperine, porosit online tani.
Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

MULTICOOKER KAUFLAND GERMANY

8,490 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.