Ngrohese Imetec

5,000 L

Ngrohese Imetec

📌Specifikimet:

2200 watt
Super silencioze
Me 2 nivele nxehtesie
Servis i garantuar dhe pas garancise

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Ngrohese Imetec

5,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.