Pjaster DSP

3,490 L

  • • Pjaster profesionale DSP 
  • 🙋🏻 Me gradim temperature deri ne 230 grade 
  • 🙋🏻 Pllake 100% qeramike
  • 🙋🏻 Sistem jonizimi per mos elektrizimin ndaj flokut 
  • 🙋🏻 Pervecse drejtimit perfekt mundeson onde dhe kacurrel gjithashtu 
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Pjaster DSP

3,490 L

40 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.