Sale!

Pjaster Sokany cs 608

4,990 L

  • Pjaster  Sokany CS-608Pjaster me pllaka qeramike e markes Sokany per drejtim sa me te mire te flokeve pa i demtuar ata.
  • Nivele temperature nga 120  deri ne 398 grade celsiusSistem i shpejte ngrohje, gati per t’u perdorur ne pak sekonda
  • Me kordon te rrotullueshem 360 grade
  • Me drite indikuese per ndezjen
  • Pllaka titanium
  • garanci 1 vit
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Pjaster Sokany cs 608

4,990 L

55 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.