Sale!

pjaster dsp 10265

2,990 L

Pjaster DSP

📌 Detajet:
Fuqia: 45 W
Voltazhi: 220-240 V
Materiali i pllakes: Alumin
Ngrohje deri ne 205 Grade celcius
6 nivele temperature
Kordon rrotullues 360°

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne 📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

pjaster dsp 10265

2,990 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.