Pjaster flokesh Bellissima B1 100

6,490 L

 • Pjaster flokesh Bellissima B1 100
 • Nje pjaster profesionale e cila ndihmon  per te drejtuar dhe te mbrojtur floket me vetem nje kalim.
 • Teknologji aktive: pershtatet me tufen e flokeve te zgjedhur per nje rezultat perfundimtar dhe te perkryer me vetem nje kalim.
 • Kontroll termik: Rregullim elektronik i temperatures nga 150 deri ne 230 grade celsius.
 • Pllaka Qeramike Gloss Titanium: Rreshqitje maksimale per floke te shndritshem dhe te mbrojtur.
 • Sistem i shpejte nxehjeje: Gati per perdorim ne pak sekonda.
 • Pllakat ofrojne nje mbyllje te sigurt per te realizuar drejtimin me te mire te flokeve.
 • Kordon i rrotullueshem.
 • Fikje automatike e pjastres pas 60 min.
 • Produkt origjinal Imetec
 • Garancia: 12 muaj
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Pjaster flokesh Bellissima B1 100

6,490 L

6 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.