Sale!

Pjaster Sokany HS-930

2,490 L

  • Pjaster Sokany HS-930
  • Nje pjaster shume cilesore me pllaka qeramike e cila drejton ne vetem pak minuta floket tuaj.
  • Kontroll manual i temperatures.
  • Temperatura maksimale 230 grade.
  • Ekran LED tregues i temperatures aktuale.
  • Sistem mbylljeje manuale fale nje butoni ne fund.
  • Kordon i rrotullueshem unaze per varj
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Pjaster Sokany HS-930

2,490 L

5 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.