Click Here

Pjaster Sokany sk-986

3,000 L

Pjaster flokesh Sokany, SK-986. Perfekt per ju qe deshironi floke te drejta ose floke me onde sipas deshires, por mbi te gjitha duke i lënë flokët të lëmuar dhe të mëndafshtë.

Specifikimet:

👉Me nje dizanj praktik qe pershtatet lehte ne doren tuaj.
👉Me sipërfaqe aliazh të veshur me qeramikë dhe modalitet të sigurt të nxehtësisë, gjithmonë siguron që flokët tuaj të mos jenë të dëmtuara, të thatë, të nxehtë dhe me mungesë lagështie.
👉Sistemi te shpejtë te ngrohjes, kabell i rrotullueshem per mundesi manovrimi gjate perdorimit.
👉Krijon nxehje deri ne 500 grade, per ti dhene mundesi per nje shtrirje sa me profesionale ose onde sa me voluminoze.
Gjithashtu me ekran LCD per te pare temperaturen qe arrin pjasteri gjate kohes se punes.

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Pjaster Sokany sk-986

3,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.