Sale!

Kreher Sokany rf 608A

1,290 L

KREHER FLOKESH SOKANY
Kreher Sokany per floket te drejte, me onde te medha Furca me e fundit me teknologjine me te mire dhe me mbrojtje per floket tuaj vjen prane jush me nje cmim fantastik.
Nese keni enderruar gjithmone te keni floke te drejte, ky eshte kreheri magjik qe ju duhet.
Kreher me dhembeza te perkryera per tharjen e flokeve tuaj dhe stilimin e tyre. Ndryshe nga kreherat e tjere ky stilues flokesh mund ta perdorni per thare dhe drejtuar floket tuaj njekohesisht. Teknologjia jonike, jonet negative ngopin ajrin. Kjo ndihmon ne gjendjen e lemuar te flokeve dhe per me tper shkelqim per ta. Nivele nxehtesie per fleksibilitetin e stilimit me mundesi dhe ne gjendje te thate.
Hair Brush e projektuar per te ndihmuar grate te arrijne floket e bukur qe ato deshirojne. Nese deshironi floke te valezuar per t’u patur zili ky eshte kreheri qe ju nevojitet. Shpenzoni vetem nje here per kujdesin e flokeve tuaj. Nuk keni pse te shkoni me ne sallone te shtrenjta bukurie floket e stiluar ne menyre perfekte per eventet tuaja mund ti arrini vete ne komoditetin e shtepise suaj
Shiko dhe:
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Kreher Sokany rf 608A

1,290 L

100 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.