Pjaster Imetec B15 50

4,990 L

  • Pjaster Imetec B15 50
  • Pjaster Imetec Bellisima
  • Pllaka qe ofrojne nje mbyllje te sigurt per drejtim sa me te mire te flokeve 10 nivele temperature nga 140oC deri ne 230oC
  • Pllaka nano qeramike
  • Sistem i shpejte ngrohje, gati per t’u perdorur ne pak sekonda
  • I dizenjuar me ane te rrumbullakta per stilim te flokeve edhe me onde
  • Dimensione: 30 x 4 x 13,4 cm. 
  • Garanci 12 muaj
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Pjaster Imetec B15 50

4,990 L

6 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.