Pjaster Bellissima Imetec B20 50

3,490 L

 • Pjaster Bellissima Imetec B20 50
 • Kerkoni te jeni perfekte cdo dite me pamjen tuaj. Atehere mos nguro te besh nje investim qe do te beje te ndihesh me e bukur cdo dite.
 • Pjastra Imetec B20 50stilon floket tuaj ne vetem pak minuta.  
 • Sistem ngrohjeje i shpejte, gati per t’u perdorur ne pak sekonda.
 • Kontroll elektronik i temperatures.
 • Pllake qeramike qe mbron flokun nga demtimi.
 • Temperatura maksimale 220 grade celcius.
 • 100-240V
 • Dy opsione rregullimi temperature.
 • Dizajn shume i holle qe ju krijon lehtesi dhe ne stilimin e ondeve.
 • Pllaka te gjata.
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Pjaster Bellissima Imetec B20 50

3,490 L

24 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.