Pjaster gemei 1902

1,990 L

  • 🙋🏻‍♀️ Pjaster &#Mashe Gemei – 1902 🙋🏻‍♀️
  • 🙋🏻‍♀️ Pllake qeramike 
  • 🙋🏻‍♀️ Gradim temperature me ekran sipas deshires 
  • 🙋🏻‍♀️ mundeson onde dhe kacurrel 
  • 🙋🏻‍♀️ gradim deri ne 230 grade 
  • 🙋🏻‍♀️ sistem mbrojtje per mbinxehje 
  • 🙋🏻‍♀️ Nuke elektrizon floket tuaj
  • ⚠️ 6 muaj garanci
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Pjaster gemei 1902

1,990 L

22 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.