Pjaster Haartec HS 958A1

Pjaster Haartec

📌Detajet

Pllakë titani
Ekran LCD
Gjatesia e kabullit: 2.5 m
Buton kontrollues elektronik i temperaturës
Ekran dixhital blu tregon temperaturën 50°C – 230°C
Funksion i mbylljes automatike pas 1 ore
Tensioni 220-240V
Fuqia: 45W

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Pjaster Haartec HS 958A1

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.