Shtrydhese agrumesh kj 1056

1,990 L

Shtrydhese agrumesh me fuqi 40 watt

Me 2 kone per shtrydhje ,1per portokall dhe 1 per limona

Ene plastike me kapacitet 1.2 litra

Teper e lehte per tu lare 

Kembe antislip

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Shtrydhese agrumesh kj 1056

1,990 L

5 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.