Click Here

Sale!

SHTRYDHESE AGRUMESH PROFESIONALE

16,990 L

SHTRYDHESE AGRUMESH PROFESIONALE E MARKES LEKKER

FUQIA  180W

12,000 rpm

TRUP METALIK

BOSHTI METALIK

2 KOKA ME MADHESI TE NDRYSHME

BUTON ON/OFF

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

SHTRYDHESE AGRUMESH PROFESIONALE

16,990 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.