Sale!

Shtrydhese frutash DSP KJ3003

7,000 L

  • Shtrydhese frutash DSP KJ3003
  • Shtrydhese frutash shume cilesore e markes DSP, per te mare lengun e fresket te frutave tuaja te preferuar ne cast dhe plot vitamina.
  • Me kapacitet mbajtes lengu deri ne 1 liter dhe 2 liter pjese te mbetur te frutit
  • Fuqia: 850W
  • RPM: 14000-18000
  • Me dy nivele shpejtesie per nje shtrydhje te efektshme
  • Prerese celiku e inoksi dhe sistem filtrimi
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Shtrydhese frutash DSP KJ3003

7,000 L

30 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.